Урочисте відкриття Херсонського дитячого центру «Кіндерленд»

Урочисте відкриття Херсонського дитячого центру «Кіндерленд»

29 жовтня відбулося відкриття дитячого клубу «Кіндерленд» за підтримкою Благодійної організації ХОБФ «Теплі серця», Міжнародного благодійного Фонду “Велике серце”, Громадської організації «Центр духовної та соціально-психологічної ресоціалізації «Перемога» та Громадської організації «Українська молодь майбутнього».

Для дітей провели різні мастер-класи та залучили їх до цікавих розвиваючих ігор.  Діти отримали багато позитивних вражень від спілкування та знайомства з новими друзями, а також кожна дитина отримала подарунок від дитячого центру.

Херсонський дитячий центр займається соціальною підтримкою дітей віком від 5 до 18 років та сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Дитячий клуб надає дітям, які перебувають у складних життєвих умовах, їх сім’ям, дітям-сиротам, а також дітям, позбавлених батьківського піклування, комплексу соціальних послуг в умовах денного перебування. Херсонський дитячий центр надає соціальний захист та комплекс соціальних послуг для дітей, яких приймають до центру, проводить педагогічну роботу з кожною дитиною,  надає психологічну допомогу дітям та батькам, які її потребують.

Дитячий центр працює з вівторка по суботу з 13.00 до 17.00

Адреса дитячого центра: вул. Рішельєвська, 30.

BigHeart

Напишіть відгук

Translate »