Зроблено ATLA PDF

Зроблено ATLA PDF

В грудні 2019 року наша Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд Велике Серце спільно зі швейцарськими партнерами  домовились про співпрацю в ІТ-сфері щодо створення першої в Україні платформи, яка інтегрує та робить звичайні Веб-сторінки доступними для людей з вадами зору.

Наша організація своєчасно виконала вищезазначену домовленість зі швейцарськими партнерами і на даний час дана платформа реалізується на території ЄС.

Частину отриманих коштів за раніше досягнутої домовленості між засновниками благодійної організації та партнерами вирішили направити на благодійну діяльність в розвиток ІТ-сфері.

В даному проекті зацікавились українські організації, що на нашу думку є дуже добрим знаком як для людей яким це потрібно, так і для розвитку ІТ-сфері в Україні.

Ми сподіваємося і надалі сприяти благодійній діяльності нашого міста, так як на нашу думку ми маємо можливість та повинні робити все можливе для поліпшення життя людей в нашому рідному місті, і особливо дітей, інвалідів та людей похилого віку.

Додатково ознайомитися з платформи можливо далі за посиланням :

https://pdf.atla-group.com/

BigHeart

Напишіть відгук

Translate »